Medyum yorumları hakkında:

Kıymetli Ziyaretçilerim, İnternet Ortamında çeşitli isimlerle bloglar açarak medyumlar hakkında olumlu yada olumsuz yayınların yapılmasından son derece rahatsızlık duymaktayım !
Bu bloglarda yazılan yazılılar olumlu da olsa olumsuz da aslı yoktur ! Bu yazıları bazı medyumlar kendilerine rant sağlamak
ve gizliden kendi hesaplarına yönlendirmek maksatlı yazmaktadırlar.Bu nedenle bu karalama ve övgülere itibar etmememnizi önemle bildirmek isterim.
Selam ve Dua ile Esen Kalın ...

Yorumlarınız

Yorumlarınız

Bu sayfamızı sadece sizlerden gelen yorumlara ayırıyoruz. Medyum hoca daima sizlerle.

İstanbul güler s. yakup bey sevgilimin gerçekten bana aşık olduğunu söylediği an size olan teşekkürlerimin ve hislerimin tarifi yok diye düşündüm lütfen ismimi tam yayınlamadan yorum sayfanıza ekleyebilirsiniz. ve şunuda belirtmek istiyorum güvenilir medyum olmanız bizler için önemli bir değerdir. kendinize iyi bakın allah razı olsun canım hocam. 

Kanada: esen k.
Sayın medyum yakup bey sevgilimin ailesi ile sorunum bitti sizinle tanışmama vesile olan arkadaşıma ve size çok teşekkür ediyorum hayatımda bir çok değişimler oldu artık bende kendimi sevmeyi ve kendimle barışık olmayıda öğrendim birde sizin yapmış olduğunuz çalışmalar neticesinde sevgilimle aşk hayatımız yenilendi çok teşekkür ediyorum şimdi sadece beni dinliyor ve çok değer veriyor inşallah yakında velenicez.

İstanbul: Sinem g.

size gönderilen emailleri görünce bende yazmak istedim saygıdeğer insanlar ben eşini aldatmış ve sevgilisi olan bir bayandım sevgilimden kurtulmak istiyordum ama tehditlerinden bıkmıştım ve hayatımı cehenneme çevirmişti o sıralarda medyum hocamız yakup beyle tanıştım artık o tehditkar olan eski sevgilim beni aramaz ve sormaz oldu kurtuldum çok şükür çok şanslı biriyimki bu insanla tanıştım senden allah razı olsun yakup hoca

Almanya: Flizin Va:

Sevgili saygıdeğer hocam sizle paylaşmak ve sitenizde yayınlayacağınızı tahmin ediyorum eşim 45 gün oldu içki içmiyor bana çok iyi davranıyor ve söz verdi bir daha beni aldatmayacak sizi tanımak hayatımın en büyük şansı oldu sonsuz saygılarımı sunuyorum allah bir değil bin kere razı olsun ve unutmdan hakkınızı helal edin sizi aradığımda tereddüt edip emin olamamıştım siz gerçek bir medyum hoca olarak iyi ki varsınız.

Danimarka merve ş.
yakup bey eşimden ayrılmak için size başvurduğumda medyum ve hocalara güvenim hiç yoktu ben bu adamdan kurtulalacağımı hayal bile edemezdim sonunda sizin manevi desteğinizle ben kurtuldum inşallah insanlar sizin ilminizden ve derin bilgilerinizden yararlanırlar ilim hayatınızda size başarılar dilerim allaha emanet olun. Manevi başarıların daim olsun Medyum hoca

İstanbul M. gedikli

yakup bey bir çok medyum tarafından dolndırılmış ve inancımı yitirmiştim son bir defa daha denemek istedim ve size başvurdum sevgilimle ayrılmış ve çok bunalımdaydım sizden bana manevi olarak gelen destekle şuan çok mutluyuz ikimizde size teşekkür ediyoruz bu yazıyı yayınlayacağınızı düşünerek yazdık iyiki varsınız hocam allah razı olsun.

İstanbul Bayan S.buzcu

Sevgili medyum yakup bey size ilk geldiğimde spiritualist medyumum dediğinizde sizin gerçek bir spiritualist medyum olduğunuzu anlayamamıştım bir kaç gün içinde hayatıma sorun olan herşeyin güzelleştiklerini gördüm ve beni tehdit eden sevgilimden sessizce kurtuldum sanki ağzı dili kitlenmiş gibi benden uzak durdu size çok teşekkür ediyorum.

Isparta: Bayan E. sarıcı

Hergün vakit buldukça sitenize girip, oradaki bilgileri okuyorum, neredeyse alışkanlık haline geldi diyebilirim:) Öncelikle bana göndermiş doğal taşlardan aldığım enerji harika diyebilirim bunun için tekrar size teşekkür etmek istedim. İyki sizi internetten bulmuşum, sizin gibi gerçekten bu ilimde ihtisas yapmış birini bulmak inanın çok zor. Biz barıştık sanırım zamanla daha iyi olucak size duacıyım.

Adana: Feryal s.

sevgili yakup bey sizi bir dostumun tavsiyesi ile bulmuştum bu yazıyı bir minnet ve teşekkür olarak kaleme aldım sizden önce bütün yaşamımı büyü üzerine odaklamış ve aklımı kaybetmek üzereydim sizin mükemmel ikna ve olumlu enerjiniz sayesinde bu düşüncelerden kurtuldum doğal hayatımı yaşıyorum size bir yaşam borçluyum iyiki  varsınız hocalık yerine bir abi yada bir dost gibi olmanız zaten beni ayağa kaldırmıştı allah bin kere razı olsun sizden.

Esra a: istanbul.

Bundan 4 ay önce yakup beye müracaat ettiğimde hem iş yerim hem eşim tamamen olumsuzca hayatımda var olan etkileri iş yerim iflasın eşiğine gelmiş ve eşim ise sorumsuzca hayatımı mahvetmeye devam ediyordu ve eşimin tehdit ve korkutmalarından kımıldayamaz hale gelmiştim yakup beye teşekkür bile az resmen yaşam anahtarım oldu ve bu sorumsuz insandan kurtuldum sessiz sedasız ve işlerimde bayağı iyi olmaya başladı allah razı olsun sizden..

Bayan. Be. Adapazarı

Yakup hocam hocam Allah sizden razı olsun. aynı iş yerinde aşık olduğum ama açılamadığım çok sevdiğim aşkıma bir türlü açılamıyordum İmdadıma siz yetiştiniz.  Artık o benim kocam, sizin sayenizde çok mutlu evliliğim oldu. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Siz mucizemsiniz.

Erkek.İbr. Bursa.

Kocam sürekli içki içip eve geç geliyordu. Eve gelincede fırtınalar kopuyordu. Yakup hocaya işini yaptıran ve memnun kalan bir arkadaşımın tavsiyesi ile Hocama ulaşmak nasip oldu. Kocam adeta mum gibi oldu. İçkiyi bile bıraktı. Artık sözümden çıkmıyor, bir dediğimi iki etmiyor. Evine bağlı bir eş haline geldi, Allah Senden razı olsun

İstanbul: Bayan.El. kay.

Ben aslında ne diyceğimi bilemiyorum yorum sayfası görünce çok sevindim size olan saygımı sevgimi anlatamam yakup bey sözlüm bana tek taş yüzük almış ve özür dilemeye gelmiş ben önce şok geçirdim bana hakaretler edip giden sevgilim sözlüm ayağıma kadar gelip af diledi onure oldum siz harikasınız kendinize iyi bakın sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Mersin: Bayan: nur. cey.

yakup bey bende yazmak istedim ismim açıklanmasa sevinirim eski eşimle tekrar barıştık ve evlenmeye karar verdik sizi tanımadan önce bir çok kişi umudumla oynamıştı ama sizi tanıyınca medyumluk nasıl olur öğrendim iyiki varsınız lütfen dualarınızda bizide eksik etmeyin dualarınız kabul yolunuz açık olsun işlerinizde başarılarınızın devamını diliyorum

ANKARA: Bayan Dİ,Demir.

saygı değer yakup bey eşimle ayrılma durumunda iken sizinle tanıştım size nasıl teşekkür etsem azdır umarımki sizde hep mutlu olun sağlıcakla yaşayın çünkü ben eşimle çok mutluyum ve ailesi ise beni baş tacı ettiler medyumlar sayfasını dolaşırken iyiki size rastladım ve iyiki kalbimin sesine güvendim

İZMİR: Bayan SE.

Nazgül umarım hatırlarsınız izmirden se.. şuan bu maili size yazarken okadar mutluyumki anlatamam nişanlımla barıştık ve hala inanamıyorum ailesi benden özür diledi rezil olmaktan kurtuldum siz benim mucizemsiniz lütfennn hep böyle başarılı olmaya devam edin yakup hocam..

İSTANBUL: NA.Ve FA,,
kozcu ailesi: saygıdeğer medyum yakup hoca size çok teşekkür ediyorum sizden önce bir çok medyum büyü var dediler sömürdükçe sömürdüler lakin sizi tanımak huzur getirdi evimize büyü yok dediniz ve öneride bulunduğunuz duaları okuduk o manevi sıkıntılarımız gitti çok şükür hocam başarılarınızın devamını diliyoruz ailece kendinize iyi bakın hoşcakalın allaha emanet olun hocam..

İSTANBUL M. Dilis.

medyum yakup bey sizi tanıdıktan sonra gerçekten manevi ilimleri doğru yapan insanlarında var olduğunu gösterdi yakup bey er.Bana geldi sizin bana söylediğiniz bir söz vardı zümrüdü anka nasıl küllerinden doğuyorsa sen üzülme sizin aşkınızda küllerinden yeniden doğar ve mutlu olursun kalbinden inan sizi kutluyorum umarım evlendiğimdede yanımda olursunuz hoşcakalın sevgili hocam..

İstanbul Aylin. g.

Sevgili medyum yakup bey inşallah hatırlarsınız 4 ay önce sizle görüşmüştüm büronuzdaki insanca yaklaşımınız ve saygılı davranışlarınızdan dolayı çok mutlu ve huzurlu olmuştum fakat esas mutluluğu ailemle barışınca yaşadım şuan ailemle birlikte yaşıyorum ve hayatım düzene girdi annem ve babamında size selamı var allaha emanet olun.

Fransa hatice. ç.
Sayın medyum yakup bey özür dilemek için bu meili yazmak istedim sizi tanımadan günahınızı aldım sorumsuzca yargıladım ama haklıymışsınız eşim itiraf etti yaptıklarını lütfen beni hoşgörün ben artık sizi hocam diye değil abim gibi göreceğim sizde hep mutlu olun çünkü ben eşimle mutluyum.