Yıldızname Ve Yıldıznameler

Yıldızname Ve Yıldıznameler

Yıldızname Ve Yıldıznameler 

Yıldıznameler yapılan yada yapılacak olan büyüler hakkındada bilgi verirler kişiye hangi büyü yapılmış hangi zamanda yapılmış ,nasıl materyaller kullanılmış , ne gibi tesirleri olmuş,ve bunların çözüm vakitleri ,metodları hakkında geniş detay verirler aşağıda bazı büyülerin zamanlarıyla alakalı ufak bir tablo yayınlıyoruz.
Düşmanı yenme büyüsü: Güneş, arslan burcuna girdiğinde.

Topraktan su çıkarma büyüsü güneş, akrep burcuna girdiğinde kötü ruhları uzaklaştırma büyüsü. Güneş, ikizler burcuna girdiğinde. düşmanın dilini bağlama büyüsü ay, Şarrateyn yıldızına geldiğinde erkeği karısına daha fazla bağlayan büyü ay, yay burcuna girdiğinde düşmanın hiç uyumamasını sağlama büyüsü ay, cebhe yıldızına geldiğinde.Düşmanları yoketme büyüsü ay, deberán yıldızına geldiğinde.

Erkeği kadına áşık etme büyüsü ay, Sarfe yıldızına geldiğinde.Yağmur yağdırma büyüsü ay, Simák yıldızına geldiğinde. Bir şehri ortadan kaldırma büyüsü ay, zubána yıldızına geldiğinde düşmanı aşağılayıp rezil etme büyüsü ay, Muahhar yıldızına geldiğinde büyüler sevgi büyüsü, aşk büyüsü, aşık etmek için büyü, karşılıksız aşka büyü, aşk bağlama, eşler arası aşk büyüsü yapımı için gerekli olan izlenimler hesaplanabilir. Yıldızname uzmanı medyum