Medyum yorumları hakkında:

Kıymetli Ziyaretçilerim, İnternet Ortamında çeşitli isimlerle bloglar açarak medyumlar hakkında olumlu yada olumsuz yayınların yapılmasından son derece rahatsızlık duymaktayım !
Bu bloglarda yazılan yazılılar olumlu da olsa olumsuz da aslı yoktur ! Bu yazıları bazı medyumlar kendilerine rant sağlamak
ve gizliden kendi hesaplarına yönlendirmek maksatlı yazmaktadırlar.Bu nedenle bu karalama ve övgülere itibar etmememnizi önemle bildirmek isterim.
Selam ve Dua ile Esen Kalın ...

Kova burcu yıldızname

Zihinsel işlerinizin yoğunluğu bedensel işlerle ilgilenmenizi engelliyor olabilir. Fakat Merkür ile beraber güneşin ekstra enerjileri evinize girecek ve takım yeni fikir üretebileceksiniz. Evinize bir egzersiz bisikleti alın ve vücudunuz bir yandan çalışırken siz de kitap okuyabilir veya bir işinizi halledebilirsiniz. Diyetiniz için yapabileceğiniz en iyi şey vücudunuzu öncelikli hale getirmektir.

Sosyal bir burç olduğunuz için insanlarla bir arada olmak sizi mutlu eder.Enteresan ve herkesin seçmediği spor dalları,özelliklede ekip çalışması,takım ruhu gerektiriyorsa,gündeminize girer.

Beslenmesinde genellikle kalsiyum ve şeker eksikliği görünen kova,zaman zaman hipoglisemiden şikayet eder.Bu şikayet ileriki yaşlarda şeker hastalığının ve dolayısıylada kilonun habercisi olabilir. Zayıflama rejimlerinde günlük hayatın düzensiz beslenme şeklini desteklemek için,muhakkak vitamin alınması gereklidir.

Eser elementler,bira mayası ve fruktoz desteği aldığı zaman çok daha kolay kilo verebilir. Zayıflamak için en ideal diyet şekli düşük kalorili tüketime dayanan rejimlerdir. Ayrıca rejim esnasında psikolojik destek alabileceğiniz bir uzmanla görüşmeniz yada aynı amacı paylaşan bir gurubun içinde olmak şansınızı arttırır.

Related Posts

Balık burcu yıldızname

Oğlak burcu yıldızname

Yay burcu yıldızname

Akrep burcu yıldızname