Medyum yorumları hakkında:

Kıymetli Ziyaretçilerim, İnternet Ortamında çeşitli isimlerle bloglar açarak medyumlar hakkında olumlu yada olumsuz yayınların yapılmasından son derece rahatsızlık duymaktayım !
Bu bloglarda yazılan yazılılar olumlu da olsa olumsuz da aslı yoktur ! Bu yazıları bazı medyumlar kendilerine rant sağlamak
ve gizliden kendi hesaplarına yönlendirmek maksatlı yazmaktadırlar.Bu nedenle bu karalama ve övgülere itibar etmememnizi önemle bildirmek isterim.
Selam ve Dua ile Esen Kalın ...

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız

İnsanlar  ruh hallerini değiştiğini ve kendilerini tanıyamaz hale geldiğini, kötü rüyalar görmeye, sıçrayarak uyanmalar, rüyalarda korkmaya ürkütücü hayvanlar görmeye başlamak, bir rahatsızlığınız yokken rahatsızlıklarınız ve sıkıntıların başlaması göğüs kafesi,  kalpte veya midede şikayetlerin başlaması, halsizlik olması, ensede sancılar, kendi gölgenizden korkar olmanız, tik başlaması ve ayaklarda yanmalar hissetmek büyünün en belirgin  belirtileridir

Önemli olan bir noktada ,  hekimlerin  teşhisi sonucu koyduğu hastalıklarda verilen ilaç tedavilerinde hiçbir etki  etmemesinde de büyü olma olasılığı vardır. Yani bütün önce tıbbi müdahalenin her çeşidi denendikten sonra büyü olabileceği düşünülmelidir büyü yapıldığını nasıl anlaşılır, dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

Kadınlardaki hususları

1- kadınların hamileliklerinde çocuğun oluşmamasını engelleye   Ümmüs sübyan.. (kadınların korkulu rüyası) hamilelik döneminde çocuğun henüz ceninlik aşamasında oluşmasını önleyen durum, hamile kalamamak..

2- Nişanlılıkta başlayan,bazen evliliğe kadar bazen de evlilikten sonra da devam edebilen ağlamalar,boğucu sıkıntılar, bayılma ve baygınlık turu kendinden geçmeler,kabuslu rüyalar,korkmalar,yalnız kalamamaklar,hayal görmeler..

3- Loğusalık döneminde irkilmeler,korkmalar,ani bayılmalar,ağlamalar..

4- Nişanlı yada evli iken,esiyle hiç bir sorunu olmadığı halde gördüğü bir insana karşı (tanısın,tanımasın) karşı inanılmaz duygu ve istekle bağlanmak, yada bağlandığını zannetmek..Bu sorun evli ve nişanlı olmayan insanlarda da gözlenmekle beraber onların “Yıldırım aşkı” tanımlaması fazla üzerinde durmamalarını sağlıyor..

5- Rüyada tecavüze uğradığını sanmak.. (kalktığında ise tecavüzün bir çok belirtisini görüp,o yorgunluğu hissetmek)

Erkek ve hanımların müşterek şikayetleri

1- Ani bayılmalar..

2- Sonradan oluşan kekemelik

3- Bir turlu temizlendiğine inanmadığımız uzuvlarımız.(eller ve ayaklar gibi)

4- “Sara” turu rahatsızlıklar..

5- Nişan ve Evlilik teşebbüslerindeki başarısızlıklar, yada hiç o aşamaya gelememek (Kısmetin bağlı olması)

6- Cinsel isteksizlik(normal yaslarda olunmasına rağmen gücün azalması yada bitmesi)

7- Uykusuzluk.. (Bir turlu uyuyamamak, yada uykuya doyamamak)

8- Eşlerin birbirlerinden soğuması ve nefrete donen ilişkiler

(aslında hiç bir gerekte yokken)

9- Eslerin birbirlerini aldattığı varsayımları.. (kendi kendilerini yiyip bitiren, rahatsız edici kıskançlıklar)

10- Ani ve aşırı korkmalar

11- İnsan tipinden farklı değişik ve korkunç kişiler görmek yada gördüğünü hissetmek..

12- Aynı rüyayı yada kabusu peş peşe görmek ve etkisinden kurtulamamak…

Kendinizde bu ve buna benzer bazı sorunlar ve problemler hissediyorsanız, bu konuda bilgi ve yardım almak için bize ulaşabilirsiniz. Önce sorunlarınızı konuşalım, teşhisi koyalım; sonra nasıl çözeceğimiz konusunda karar verelim …

İnsan olarak, Allah’ın yarattığı en şerefli, en onurlu varlıklar olarak hak ettiğimiz yerde olmamız, daha iyi yarınlara, daha sağlıklı ve mutlu günlere ulaşmamız dileği ile…

Related Posts

Dualı vefk ayrıcalıktır

Büyü bozma için

Başak Burcu Yorumu

Koç Burcu yorumu